Rozpoczęcie pracy nad aplikacją where2B iOS

Po udanym wykonaniu pierwszego etapu aplikacji mobilnej where2B na platformę Android, przyszedł czas aby dostarczyć ją także użytkownikom iPhonów. Przewidywany czas oddania aplikacji to lipiec/sierpień.

Już teraz użytkownicy komórek z zielonym robocikiem mogą sprawdzić aplikację w sklepie PLAY: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.where2B.where2B

where2B jest to portal o życiu nocnym, skupiający dużą społeczność głównie w Krakowie. Od ponad roku jesteśmy odpowiedzialni za całościową obsługę informatyczną tego projektu. Tworzymy portal, pomagamy w jego rozbudowie, a od niedawna zajmujemy się uzupełnieniem jego o aplikację mobilną.

Dzięki where2B dowiesz się co ciekawego dzieje się dzisiaj w Twoim mieście, znajdziesz najgorętsze adresy na mapie nocnego życia, skorzystać z niesamowitych zniżek oraz promocji w najmodniejszych klubach, barach i restauracjach w okolicy oraz zobaczysz fotorelacje z największych imprez klubowych i koncertów z każdego dnia.

Ponadto portal wspiera lokale od strony marketingowej: sprzedaż biletów, zarządzanie wydarzeniami, zarządzanie lokalem,listą gości, system promocji i wiele więcej.

Informację na temat where2B:
WWW: www.where2b.org
Facebook: https://www.facebook.com/where2B.Krakow
Aplikacja mobilna Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.where2B.where2B
Aplikacja mobilna iOS: wkrótce dostępna